Eko4listek

Poznej a Chraň!

28.4.2015

Přírodovědná soutěž pro tříčlenné týmy ze 4. až 7. tříd základních škol Zlínského kraje. Soutěž v roce 2016 podpořil Zlínský kraj.

EVVO

2017

Devatenáctý ročník je tu s tématem „Ochrana přírody ve Zlínském kraji“

uzávěrka přihlášek je 16.3.

propozice 2017

přihláška 2017

2016

Soutěž se letos stává plnoletou :)

Téma je pro letošek „Voda – život v ní a kolem ní“

14. března je uzávěrka přihlášek

30.-31.3. Vsetínsko, Alcedo Vsetín

4.-5.4. Uherskohradišťsko, Trnka Uherské Hradiště

7.-8.4. Kroměřížsko, TyMy Holešov

11.-12.4. Zlínsko, ZŠ Želechovice nad Dřevnicí

18.-19.4.Krajské kolo, ZŠ Želechovice nad Dřevnicí

 

propozice

 

přihláška

 

 

2015

 

17. ročník je již za námi…

letošní téma bylo: Co je malé, to je milé

23. a 24. března v Uherském Hradišti (ekocentrum Trnka)

25. a 26. března v Holešově (SVČ TyMy)

30. a 31. března na ZŠ Želechovice nad Dřevnicí

9. a 10. dubna ve Vsetíně (SVČ Alcedo)

a krajské kolo 21. a 22. dubna na ZŠ v Želechovicích nad Dřevnicí

propozice ke stažení zde

Výsledky krajského kola, ZŠ Želechovice:

kategorie mladších 4.-5. třídy

1. místo      ZŠ Kunovice U Pálenice

2. místo     ZŠ Jablůnka

3. místo     ZŠ Polešovice

 

kategorie starších 6. – 7. třídy

1. místo     2. základní škola Napajedla

2. místo    ZŠ Nová cesta, Zlína – Štípa

3. místo   ZŠ Vlachovice

 

Výsledky uherskohradišťského oblastního kola:

I. kategorie mladších

1. místo ZŠ Kunovice (Kostrhůnová a spol.), celkem 116,5 bodů

2.místo ZŠ Zlechov (Číž a spol.), celkem  110,5 bodů

3.místo ZŠ Prakšice, celkem 112 bodů

 

II. kategorie starších

1. místo ZŠ Napajedla (Stuchlíková a spol.), celkem 97,5 bodů

2.místo ZŠ Napajedla, celkem  88,5 bodů

3.místo ZŠ Napajedla (Strojilová a spol.), celkem 87 bodů

 

Výsledky kroměřížského oblastního kola:

I. kategorie mladších

1. místo Církevní ZŠ Kroměříž (Nováková a spol.), celkem 109,5 bodů

2.místo Církevní ZŠ Kroměříž (Doubrava a spol.), celkem  99,5 bodů

3.místo ZŠ Žeranovice (Svoboda a spol.), celkem 92,5 bodů

 

II. kategorie starších

1. místo Církevní ZŠ Kroměříž (Pifková a spol.), celkem 93 bodů

2.místo ZŠ Bratrství, Bystřice pod Hostýnem, celkem  91,5 bodů

3.místo První ZŠ Holešov (Žák a spol.), celkem 86,5 bodů

 

 

Výsledky zlínského oblastního kola, ZŠ Želechovice:

I. kategorie mladších

1. místo ZŠ Neubuz (Sládek a spol.), celkem 124 bodů

2.místo ZŠ Vlachovice (Šmotková a spol.), celkem  118,5 bodů

3.místo ZŠ a MŠ Tečovice (Kovářová a spol.), celkem 112 bodů

 

II. kategorie starších

1. místo Církevní ZŠ Zlín (Žůrek a spol.), celkem 95,5 bodů

2.místo ZŠ Luhačovice (Hýsková a spol.), celkem  89,5 bodů

3.místo ZŠ Nová cesta, Štípa, celkem 86,5 bodů

 

 

Výsledky vsetínského oblastního kola:

I. kategorie mladších

1. místo ZŠ 5. května Rožnov p. R. (Melichařík a spol.), celkem 113 bodů

2.místo ZŠ 5. května Rožnov p. R. (Bílková a spol.), celkem  110 bodů

3.místo ZŠ Kateřinice, celkem 109,5 bodů

 

II. kategorie starších

1. místo ZŠ Val. Polanka (Bělíčková a spol.), celkem 98 bodů

2.místo ZŠ 5. května Rožnov p. R. (Křížková a spol.), celkem  95,5 bodů

3.místo ZŠ 5. května Rožnov p. R. (Blahutová a spol.), celkem 91 bodů

 

 

Propozice ke stažení:

Propozice 2015

Propozice 2014

Propozice 2013

Propozice 2012

« Zpět
 
 

© Ateliér Artefakt | jw.cz | wordpress.org |